Fotowoltaika

Projekt i wykonanie instalacji fotowoltaicznej, (czyli instalacji wykorzystującej energię słoneczną, jako źródło prądu); instalacje PV podłączone do sieci energetycznej oraz autonomiczne instalacje.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy instalacje elektryczne – pełen zakres

Pomiary instalacji elektycznej

Do wykonania pomiarów używamy nowoczesnych urządzeń pomiarowych, do sporządzania protokołów pokontrolnych używamy sprawdzonych programów komputerowych, co zwiększa czytelność i przejrzystość dokumentów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sunrise Fotowoltaika to lokalna firma działająca w branży OZE na rynku polskim i niemieckim.

Zajmujemy się głównie budową instalacji fotowoltaicznych, przetwarzających promieniowanie słoneczne w energię elektryczną.
CZYTAJ WIĘCEJ

Aktualności

  • 2021 fotowoltaika

Fotowoltaika w 2021 roku. Co z dofinansowaniami?

Chociaż rok 2020 pełny był zawirowań, wszystko wskazuje na to, że fotowoltaika rozpocznie nowy okres z kolejnym rekordem. Jak prognozuje Instytut Energii Odnawialnej, na […]

  • Druga-edycja-Lodzkich-Targow-Energetycznych-juz-w-czerwcu

Międzynarodowe Targi Łódzkie Energetyczne

Zapraszamy do odwiedzenia nas na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Łódzkie Energetyczne w dniu 10 i 11 czerwca 2015r.

Hala Expo-Łódź, […]

Partnerzy

Nasze realizacje

Era nieodnawialnych źródeł energii powoli dobiega końca. Przyszłością są instalacje fotowoltaiczne, za pomocą których możemy produkować własny prąd, a dodatkowo zaoszczędzić.

Dzięki nim wzrost cen energii elektrycznej wreszcie możne przestać być zmartwieniem. Co więcej, rachunki za prąd mogą się obniżyć nawet do 90%!

Wystarczy zamontować odpowiednio dobrany, nowoczesny system instalacji fotowoltaicznej. Brzmi jak dobra inwestycja? Jeśli mieszkasz na terenie województwa łódzkiego, możemy Ci we wszystkim pomóc.

Nie zwlekaj i dowiedz się, co może zmienić fotowoltaika w Twoim domu!

Instalacja fotowoltaiczna w Łodzi wiąże się z samymi korzyściami. Daje poczucie bezpieczeństwa, bo rosnące ceny energii elektrycznej wreszcie nie są Ci straszne.

Dodatkowo jest to system praktycznie bezobsługowy, ale jednocześnie dający dużą kontrolę nad zużyciem prądu. Wśród zalet fotowoltaiki należy też wymienić długofalowy zysk.

Inwestycja stosunkowo szybko się zwraca, aby potem przynosić same korzyści. Nie bez znaczenia jest również to, że istnieje wiele źródeł dofinansowania instalacji fotowoltaicznych, np. rządowy program „Mój Prąd”.

Dzięki temu panele słoneczne są inwestycją dostępną właściwie dla każdego. Przed podjęciem decyzji o montażu warto jednak upewnić się, że korzystamy z usług dobrej firmy.

Kluczem do zadowolenia z systemu są m.in.: fachowa instalacja, dobrze dobrane ogniwa fotowoltaiczne, łatwy kontakt i szybka reakcja.

Panele fotowoltaiczne Łódź

Aby cieszyć się zaletami odnawialnych źródeł energii, należy przygotować odpowiedni plan, wykonać fachowy montaż i wiedzieć, jak zarządzać własną energią elektryczną.

Tym wszystkim, wraz z udzieleniem Ci niezbędnych informacji, powinna zająć się firma, której powierzysz instalację paneli. Ofert jednak nie brakuje, więc skąd wiedzieć, że podejmujesz dobrą decyzję? To prostsze, niż myślisz.

W Łodzi wystarczy wybrać Sunrise Fotowoltaika. Jesteśmy firmą, która działa na terenie całej Polski, ale to właśnie w obrębie województwa łódzkiego mamy najwięcej klientów.

Specjalizujemy się w wykorzystaniu energii słonecznej, lecz energię elektryczną znamy od podszewki niezależnie od rodzaju instalacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do gospodarstw domowych, jak i firm.

W zakresie energii słonecznej gwarantujemy montaż idealnie dopasowanej, działającej bez zarzutów instalacji. Co więcej działamy kompleksowo.

Zajmiemy się Twoją energią elektryczną od początku do końca, czyli od projektu na miarę potrzeb Twojego domu, przez załatwienie formalności, po obsługę posprzedażową.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Wypełnij formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej firmy i fotowoltaiki. Możesz również zadzwonić.

Jako lokalna firma jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na kontakt i zaproponować niemal natychmiastowe usługi na terenie Łodzi.

Instalacje fotowoltaiczne – ekologiczny system dla Twojego domu

Panele fotowoltaiczne to coś więcej, niż inwestycja w niższe rachunki. To także przyszłościowe rozwiązanie, które niebawem stanie się standardem w każdym domu.

Wynika to z faktu, że systemy energetyczne muszą dostosować się nie tylko do potrzeb klientów, ale również do potrzeb czasów. A jak wynika ze wszystkich szacunków oraz rządowych planów energetycznych, energia z nieodnawialnych źródeł przejdzie do lamusa szybciej, niż mogłoby to się wydawać.

Już teraz jest coraz mniej opłacalna i jednocześnie coraz bardziej szkodliwa dla środowiska. Tymczasem panele są rozwiązaniem ekologicznym i wspieranym przez międzynarodowe organizacje. Fotowoltaika przynosi długofalowe korzyści i zabezpiecza Cię przed niepewnością.

Możesz więc dalej pobierać prąd z sieci energetycznej lub już teraz przenieść się w przyszłość i pobierać energię na swoich warunkach, w zgodzie z naturą.

Jak wygląda montaż instalacji fotowoltaicznej?

Wszystkie instalacje fotowoltaiczne powinny być dopasowane do potrzeb konkretnego obiektu oraz możliwości właściciela. Wiele zależy także od dachu (nachylenie, zacienienie itd.), falownika, umiejętności firmy i rodzaju paneli. To dlatego tak ważna jest oferta zaproponowana na podstawie wywiadu, nie na bazie ogólnego opisu usług.

Niemniej, w bardzo dużym uproszczeniu montaż słonecznych paneli sprowadza się do instalacji ich na dachu. Pobrana przez nie energia trafia następnie do inwertera, czyli falownika i jest przetwarzana na prąd. Nadmiar energii trafia do sieci energetycznej, a Ty możesz pobierać energię przez cały rok dokładnie w takiej ilości, jakiej potrzebujesz. Fotowoltaika dopasowuje się więc do Ciebie, nie Ty do niej.

Już teraz poznaj zalety instalacji fotowoltaicznych

Wiemy, że Łódź to miasto, któremu postęp nie jest obcy. Warto więc zadbać o to, aby pozostać na czasie lub nawet być o krok przed innymi. Instalacja systemów fotowoltaicznych przebiegnie sprawnie dzięki naszej firmie Sunrise Fotowoltaika Łódź. Wypełnij formularz kontaktowy i już teraz poznaj zalety inwestycji w przyszłość! Nasza firma dopilnuje wszystkiego.