Sunrise Fotowoltaika to lokalna firma działająca w branży OZE na rynku polskim i niemieckim  od 2009 roku.

Zajmujemy się głównie budową instalacji fotowoltaicznych, przetwarzających promieniowanie słoneczne w energię elektryczną.

Skupiamy wokół siebie pracowników  zafascynowanych czystą energią, wyspecjalizowanych w branży fotowoltaicznej, z  kilkuletnim praktycznym doświadczeniem w instalacji, serwisie i sprzedaży modułów fotowoltaicznych oraz osoby od lat związane z branżą, posiadające odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje.

Naszym celem jest dostarczanie gospodarstwom domowym oraz firmom, nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań  w zakresie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych jakim jest Słońce, dzięki czemu będzie możliwe obniżenie kosztów energii elektrycznej, równocześnie nie zanieczyszczając środowiska wokół siebie.

Oferujemy kompleksowy zakres usług związanych z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej; projekt i wykonanie instalacji fotowoltaicznej, instalacje PV podłączone do sieci energetycznej oraz autonomiczne instalacje, pomiary instalacji elektrycznych, dobór i wykonanie instalacji elektrycznej

Podstawowa działalność firmy obejmuje również standardowe instalacje elektryczne; pomiary elektryczne i naprawy elektryczne.

Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z województwa łódzkiego, ale jesteśmy również zainteresowani współpracą na terenie całej Polski.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje.

Zapraszamy do współpracy.